EN İYİ PAMUKLU GİYSİLER

Sıcak günlerin yaklaşmasıyla birlikte, hafif katmanların ve yazlık elbiselerin zamanı geldi! Gardırobunuz için yeni bir parça arıyor ancak sürdürülebilir alışveriş yapmak istiyorsanız, pamuklu kıyafetler tercihiniz en doğru seçim olacaktır.

Doğaya zararlı naylon poşet yerine ürün kılıflarımız 

%100 pamuklu olup geri dönüştürebilir şekilde sunulmaktadır.

PAMUK SÜRDÜRÜLEBİLİR Mİ?

%100 Pamuk kumaşlar geri dönüştürülebilir. Kıyafet alışverişlerinizde çevresel duyarlılığı da hesaba katıyorsanız eğer, %100 pamuk kumaş tercihi yapmalısınız. Bu tercih; hem daha kaliteli üretilmiş ürün satın alacağınızdan kaliteli ve şık bir görünüme kavuşmanıza, hem de %100 pamuk kumaşın çok büyük bir oranda geri dönüştürülebilir olmasından dolayı doğru bir tercihtir. 

NEDEN %100 PAMUĞU SEÇMELİSİNİZ?

İnsan vücuduna en yararlı kumaş %100 Pamuk kumaşlardır. Ürün içeriği gerçekten yıkama talimatında yazdığı gibi ise; %100 pamuk kumaş kullanmak, cildinize ve sağlığınıza yararlı bir davranıştır. Her şeyde olduğu gibi, kumaş türünde de üzerinde yapılan işlemler ne kadar az sentetikse, o kumaş o kadar sağlıklı ve doğal olacaktır. %100 Pamuk kumaşlar, alerjik reaksiyonlara sebep olmaz, insan cildini tahriş etmez. Vücudumuzda statik elektrik oluşturmaz.